12 czerwca 2017 roku udaliśmy się do Nietkowa. Odbyła się tam XV edycja Gminnego konkursu ortograficznego. Naszą szkołę reprezentowały dwie ekipy. W skład pierwszej drużyny weszli uczniowie klasy 3: Kinga Sobieszczyk, Bruno Zachariasz, Kacper Tarczyło. Natomiast drugi skład stanowili uczniowie z klas 4-5: Maja Posalczyk, Konrad Motykiewicz i Karol Skorodecki. Wszyscy walczyli indywidualnie i drużynowo. W pierwszej kategorii indywidualnie najlepszy okazał się uczeń NSP w Płotach Kacper Tarczyło. Trzecie miejsce zajął Bruno Zachariasz, a Kinga była IV. Właśnie ta ekipa zajęła drużynowo II miejsce. Starsi uczniowie wywalczyli drużynowo IV miejsce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

BRAWO!

Katarzyna Zaremba