dni czerwienska

Tradycyjnie, jak co roku, cała nasza szkoła wybrała się na "podbój" Czerwieńska, czyli korowód oraz zmagania szkół miasta i gminy Czerwieńsk o Puchar Burmistrza. Wszystko to działo się w piątek, 20 czerwca 2016 r. przed południem. Wielobarwny i różnorodny korowód przemierzał ulice miasta, a rozciągnął się na kilometr - tak nas było wielu. Opodal gimnazjum rozegrały się konkurencje międzyszkolne, w których naszą szkołę reprezentowali: Cyntia Sikora (gwiazda korowodu), Milena Rolewicz, Nikola Kwiatkowska, Marta Róg, Jakub Walenciak, Brajan Ziemba, Konrad Motykiewicz oraz Filip Dobrychłop - kapitan drużyny. Wszyscy tak się zaangażowali w rywalizację, że wywalczyli sobie i naszej szkole medalowe, trzecie miejsce oraz piękny puchar, jako trofeum roku. Naszej reprezentacji baaardzo dziękujemy! Całej drużynie GRATULUJEMY świetnego wyniku!!! Był to dzień zabawy i radości, o czym dalej "opowiedzą" dołączone fotografie.

więcej zdjęć