8 listopada 2016 r. chętni uczniowie z klas 4-6 wzięli udział w akcji „Marzycielska Poczta”. To działanie, które polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

Najpierw uczniowie zapoznali się z profilem dziewięcioletniej Martynki. Mimo choroby dziewczynka interesuje się końmi i zbiera kartki pocztowe.

Uczniowie mogli się przy tym wykazać swoimi zdolnościami, pomysłami, zastosować różnorodne techniki, zredagować życzenia. Wszystkie kartki zostały spakowane do dużej koperty i drogą pocztową przesyłka powędrowała do Martynki. Mamy nadzieję, że dotrze na czas i sprawi dziewczynce wiele radości.

LINK DO STRONY: www.marzycielskapoczta.pl

Kartki wykonali: Vanesa Ziemba, Maja Poslaczyk, Dominika Felusiak, Natalia Sikora, Weronika Tatarynowicz, Magdalena Rogalska, Piotr Bujewicz, Franciszek Kamoda, Szymon Orzechowski

Katarzyna Zaremba